Style

Violet is the new black

Ciekawy kolor potrafi przykuć moją uwagę równie mocno co detal. Fiolet to kolor sezonu i absolutny faworyt. Dawniej kojarzył mi się jakoś tak cukierkowo, budził we mnie uprzedzenia. Teraz chętnie wybieram zarówno róż jak i fiolet.

Grunt to wybrać odpowiedni odcień.Według analizy kolorystycznej mój typ urody to zima. Nie boję się intensywnych barw. Fiolet, czerwień, róż czy szmaragd. W takich tonacjach czuję się i wyglądam najlepiej. Radzę też innym zabawę z kolorem Dobrze dobrany potrafi zupełnie odmienić nasze oblicze i wyeksponować urodę. Warto w tym celu wybrać się do fachowej kolorystki, która pokaże nam, które kolory nam służą a które niekoniecznie.

Oprócz koloru ta sukienka wyróżnia się formą. Drapowanie pojawia się na rękawie, na boku oraz z tyłu sukienki. Stylizacja w wersji eleganckiej z cudownymi, miedzianymi szpilkami. Na co dzień noszę ją do zwykłych czarnych klapek i ogromnej torby typu shopper. Odmienia się wtedy jej charakter a stylizacja zyskuje luzu. Byłabym skłonna założyć ją nawet na przyjęcie weselne.

Duże wyraziste kolczyki to wciąż trend sezonu, który bardzo lubię. W sieciówkach jest dosyć spory wybór. Ciekawe egzemplarze znajdziecie w Mango. Moje też tam kupiłam. Mimo rozmiaru, nie obciążają ucha

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

photography Ewelina Dziadosz

(Zara dress & shoes, Mango earrings)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares