Style

Details inspire

Na blogu pojawi się nowy cykl. Dokładniej o rysunkach. Jeszcze dokładniej o rysunkach mody. Pomysł wyszedł od mojej zdolnej koleżanki Katarzyny Kmiecińskiej. Można powiedzieć, że była ona pierwszym zapalnikiem do stworzenia bloga.  To autorka pierwszych zdjęć, które możesz znaleźć na Instagramie.  I tak w poniedziałki o godzinie 16 w Family Cafe na Krzyckiej we Wrocławiu możesz mnie spotkać jako modelkę i stylistkę. Atmosfera jest bardzo sympatyczna. Możesz porozmawiać, poznać nowych ludzi, coś zjeść lub się napić. Lemoniada lawendowa mniam.

drawing Katarzyna Kmiecińska, photography: me

O tym, że detale i dodatki mają dla mnie duże znaczenie i robią ogromną robotę w całej stylizacji pewnie pisałam. Niesamowita torebka, biżuteria, buty czy pasek do spodni potrafią zmienić charakter i odbiór stylizacji o 180 stopni. 

Jednak jest jeszcze coś. A mianowicie detale. Kształt zapinki, pasek torebki, jakaś naszywka, czy w przypadku sukienki ze zdjęcia kolor ptaszka.  Drobiazgi warto wyszukiwać i dostrzegać by podpiąć pod nie kolejne elementy i utworzyć spójną oraz ciekawą całość. Ja właśnie często na detale daję się złapać. Widząc daną rzecz od razu wyszukuję w niej tego czegoś co mi da start do dalszej kompozycji. Dlatego też nie przywiązuję wagi do marek. Chyba w każdym sklepie potrafię znaleźć coś na co od razu mam jakiś pomysł. Detale inspirują mnie do dalszych połączeń. Na zdjęciu fioletowy ptaszek, który pięknie się przywitał ze słomkową torebką. Natomiast kolczyki zestawiły się z klamerką od klapek. Na sukience przewija się też błękit, można iść także w tą stronę podkreślając także tym kolorem paznokcie. Może warto też podkreślić zieleń. Zmienić torebkę. Jedna sukienka i tyle możliwości. Moda pozwala na niesamowitą kreatywność i dobrą zabawę.

 

photography Katarzyna Kmiecińska

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares